Říjen 2013

Nákupy / Halloween/

31. října 2013 v 8:41 | ♥Kittys♥ |  Deníček

Tak tuhle už jsem sakra dlouho neslyšela:)

Zdravíčko
Tak jak si užíváte prázdniny..teda vy co je ještě máte, tak jako já?:) Já docela fajn. Sice je musím porkládat učením..grr..ale jinak je to fajn:) Dneska jedu s kámoškou nakupovat, takže doufám, že něco seženu:D:) Sice teď nejsem moc při penězích, ale prostě jedu nakupovatno:D Nevím co budu dělat až přijde řada na vánoční dárky:D

Untitled

A copak na dnešek a zbytek týdne plánujete vy?:)
Jak už jsem říkala, dneska jedu nakupovat. Zítra asi nebudu dělat nic:D ve čtvrt na 5 mám trénink a pak jedeme s holkama na zábavu, diskotéku..říkejte si tomu jak chcete.:D Kamarádka má totiž stužkovací "večírek" a pak tam za náma přijde no:D Jako jelikož je Halloween tak tam můžu lidi přijít v maskách. To jsem zvědavá kolik jich tam bude:D Ale já se tomuhle teda nepropůjčím, jsem maska sama o sobě:D Takže asi tak no:)

Tak tohle s ejí podle mě povedlo:O Prostě jsem to sem musela dát no:D
wow!

Co vy? Plánujete něco na Halloween?:)

Halloween

Konečně zase volno.;)

28. října 2013 v 9:51 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Zdravím
Ano už nikdy nebudu nic slibovat. Zase jsem se tu objevila až skoro po 2 měsících. Ale ono toho je ve škole strašně moc. Do toho mám ještě každou sobotu taneční plus třeba nějakou akcičku no a v neděli máme dopoledne zápasy a odpoledne na to už buď nemám čas kvůli učení a nebo se mi prostě nechce. Snad mě chápete.

Chùm ảnh cây cổ thụ "thay áo" vào thu tuyệt đẹp - Kenh14.vn

Ze školy jsem už úplně hotová. Pořád z něčeho píšeme myslim si, že s matikou budu svádět ještě větší boj než minulý rok..fakt krása. A co teprve právo:D Máme takovou debilní učitelku, od který vážně nikdo nic nechápe. Ona vykládá látku a najednou začne " No to já když jsem byla mladá.." a už to jede:D Takže pak máme z hodiny velký ***.

No včera mě vytáhla ven kamarádka a samozřejmě kde sme skončily..no na fotbale. Tam už jsem nebyla ani nepamatuju a popravdě se mi tam ani nechtělo. Ale nejsem mrcha, takže jsem s ní šla:D:)

Blondi and browni

A jak se máte vy? Máte taky tenhle celej tejden prázdniny?! Já jo a jsem za to fakt ráda:) Konečně si trochu odpočnu:)
Dnesk jdu po tréninku spát ke kámošce, tak už se těším:) Teď mizím tak se tu mějte a užívejte prázdniny:)*