Červenec 2013

Holidayyy;))

3. července 2013 v 9:42 | ♥Kittys♥ |  Deníček

Ahojda
Konečně prázdniny že..už jsem se nemohla dočkat až budu mít volno. Neříkám, že se občas nenudím, ale víte jak.:D..Teďmožná budu mít brigádu, tak aspoň zabiju čas(ale to ještě není jistý):)..Ale co je jistý, že pofrčím do Londýna:D:)..Už se strašně těšim..:)
Jinak co vysvědčení? U mě super. Nečekaný:D A ještě jsem dostala od školy 500 za dobré studijní výsledky:D tak proč ne viď:D

Go to London ♥


Jinak v pátek po vysvědčení jsem šla s holkama na kafe a pak ještě jednou u ná sve vesnici s kámoškou:D No a doma na mě o dtety čekalo překvapení:D..Jak jsem psala, že jsem si koupila knížku Fifty Shades of Grey tak tu už mám přečtenou:D a to překvapení byl druhý díl Fifty Shades Darker...nemůžu přestat číst abych vám to tak shrnula..:DD

StarBucks!!! | via Tumblr


No kolem 5 hodiny večer jsem šla ke kámošce, která mi nakonec řekla, že jde ještě se svou kámoškou na jejich rozlučku (končila devítku) tak ať jdu s nima. Tak jsem šla s nima no..:D..Domů jsem dorazila asi v 11 protože jsem ráno vstávala na turnaj. Když jsme dorazili z turnaje, tak jsem se osprchovala, najedla a zase jela na slučku od naší základky..:D..No tam jsme byly s kámoškou asi 3 hodiny a pak že se půjdem kouknout na fotbslový hřiště, kde byla nějaká zábava. No tak jsme tam asi na hodinku jely a pak šly zase zpátky. Kamarádka nakonec ani nedošla a otočila to a šla domů...to mě nasrala..:/:D..no na slučce jsem byla asi do půl 3 a pak jsem šla domů.:)

ImageBam


No a pak jsem už nic moc nedělala..:D V pondělí navečer jsem jela na kole s bratránkem, mamkou a babičkou k nám na přehradu se podívat a pak jsme si tam sedli do takovýho občerstvení a chvíli jsme poseděli..:)

• I'm lovin' it • | via Facebook


Teďka hlídám bratránka a odpoledne jdu ven s kamarádkou..:)
A jak si prázdniny užíváte vy? Chystáte se někam? A jaké jse měli vysvědčení?