Srpen 2012

Předtím než mě budeš soudit se podívej na sebe a popřemýšlej nad svými vlastními chybami!

31. srpna 2012 v 18:39 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Zdravím do deštivého dne.Teda alespoň u nás deštivého.Tady celej den neustále prší.Fakt počasí na prd.Ráno jsem byla s tetou ve městě,tak jsem si koupila novou mikču,diář a ještě jsem se stavila pro platební kartu..:) Pak jsme dělaly oběd a odpoledne jsme hráli nějakou hru..:D:)..Potom pro mě přjela mamča když jela z práce,chvilku tam pokecala a pak jsme jely domů.Okolo 6 jsme jely odvést babičku a dědu dolů do vsi,odkud odjížděly se zájezdem do Itálie:)..No a teď tu sedím píšu článek a přemýšlím o škole..Už zase..:/:D..No jsem na to zvědavá..:D:)...226020_517925691567765_1917683862_n_large

Zítra by u nás ve vsi měl být pochod za pohádkovými bytostmi a měli sme tam s bratránkem a s tetou jít,ale jestli bude takhle hnusně jako dneska,tak teda nevim nevim. Taky by sme po pochodě měli grilovat,tak uvidíme.Snad už bude hezky..:)


428294_341689085852958_9402322_n_large
Nevím jestli se vám ještě zítra ozvu,ale snad jo.Kdybych tu už náhodou nebyla tak mě čekejte až v neděli odpoledne,protože od 10 máme zápas.
Myslím,že se půjdu naložit do vany a budu si číst,protože tohle počasí je vážně na nic.:)..Tak se mějte pěkně(ano říkám to i když tomu počasí moc nenapomáhá..:D..) a užijte si poslední prázdninový víkend..:)..Bye..:)

Bobová dráha..;)

30. srpna 2012 v 19:55 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Tumblr_m5pohmwzox1r4lxqto1_500_large


ahojky..:)
Takže notebook jsem si k tetě nakonec vzala..:D..Dneska jsme byli s tetou s bratránkem a se strejdou ve Špindlerově Mlýně na bobové dráze...:)..Bylo to docela luxusní..:D...Pak jsem se stavili v jedné restauraci na obědě a potom mě vyhodili doma,protože jsme měly páteční trénink přeložený na dnešek..-:)..Trénink byl ale po pravdě na hovno..:/..Vůbec jsem neměla náladu. V sobotu jsme měli jet hrát do Náchoda na turnaj,ale nakonec nejedeme a až v neděli budeme hrát zápas už v soutěži s ženskejma...Zítra ráno jdu s tetou do města a odpoledne jedu domů a okolo 6 jedeme s mamkou odvést babičku s dědou na autobus,který jedou do Itálie..:) Tu Itálii jim závidim..:):D..:)..V sobotu teta a bratránek.:D opět přijedou k nám a půjdeme na pochod za pohádkovými bytostmi..:D a potom budeme u nás grilovat..:)
No v neděli ten zápas a v pondělí uff...škola..vůbec se tam netěšim..Teda na jednu stranu j ale na druhou ne.Ještě tomu hned první dne jedeme na adaptační kurz,tak jsem zvědavá..:D..No já vám ještě v neděli napíšu...:)..Tak se mějte pěkně a hezký zítřek pa..:)

Dneska jsme si moc nepřivstaly..:D

29. srpna 2012 v 12:11 | ♥Kittys♥ |  Deníček...Ahooj..:)

Tak jak se máte?..Já fajn.sice už za pár dní začíná škola(nééé):.:/:D..ale nechci si ještě kazit náladu..:D:)

Tumblr_m7xrfnp3c31rqwkvfo1_500_large

Včera jsem byla s kámoškou ve města,tam sme se pocouraly,koupila jsem si šátek..zase..:D..a pak nás vzala domů moje mamka. No kámoška mě u ní doma zase učesala..:D..a potom jsem šla domů a zavolala jsem druhý kámošce,která u nás měla spát. Ta přišla okolo 6,tak jsme chvilku kecaly doma,pak jsme šly na chvíli ven,ale tam se nic zajímavýho nedělo,ta sme šly zase domů..:D..Tam sme si daly večeři a pak sme zapadly do postele a koukaly na film- LOL...A je fakt pěknej..:)
A co myslíte ráno.Vzbudila nás kámoščina mamka,když ji volala aby šla nakoupit a kolik myslíte,že bylo?..:D..Půl 11..:D.no chápete to..:D.tak dlouho sem nespala už nějak ten čásek..:D No a kámoška samozřejmě asi hodinu na to musela domů..takž jsem tu zase skejsla sama..:D..Ale tak zase sme si jednou pokecaly..:D

Tumblr_m8ulwn3kok1r8fdxwo1_500_large


Jinak dneska jedu k tetě na tři dny takženevim jestli se vám ozvu.To uvidim..:) Ale možná si s sebou vezmu noťas tak napíšu..uvidím..:)
Teď jdu na oběd,tak se mějte hezky pa..:)

Život jde dál a my jdeme s ním

28. srpna 2012 v 10:39 | ♥Kittys♥ |  Téma Týdne
Jdeme dál....Toto téma se dá pojat různě. Ať už například tak,že za pár dní už zase začíná škola a my jdeme dál třeba do vyššího ročníku. V mém případě je to tak,že jsem opustila základní školu a jdu do prváku. Opustila jsem místo,kde jsem strávila 9 let a opustila jsem lidi,se kterými jsem v jedné třídě strávila skvělé chvíle. Ale jak už se říká..život jde dál a my jdeme s ním. Přeci jen 9 let je už docela douhá doba na to,aby jste si něco zamilovali a to i přes to,že vás to učení zase tak moc nebere. A i přesto,že mi to tam někdy lezlo na nervy bude mi ta škola chybět a ty lidé v ní jakbysmet.Ale jdeme dál.Přijdou noví lidé a nové zážitky. Musíme život brát takový jaký je.Nemůžeme ho zastavit nebo vrátit zpátky,musíme ho přijmout tak,jak k nám přišel.

Tumblr_m1xu5jrdg81r3iqz8o1_500_large


Další případ,kdy můžeme říci "jdeme dál" se zase tak moc neliší,jen je trošku z jiného soudku.
Ať už něco pokazíš nebo řekneš špatně,či se něco prostě s prominutí posere,vrátit se to nedá.To už ale všichni víme.Nějaký čas o tom budeš přemýšlet,třeba si i popláčeš,ale pak si musíš říct,život jde dál.V některých chvílích je to těžké, o tom jsem se už přesvědčila,ale šla jsem dál.I přesto,že to nebylo lehké přejít a občas mě to stále trápí a bolí to,snažím se jít dál a tolik to neřešit.Přeci nemůžeme žít jen z miulosti.Existuje taky přítomnost a budoucnost.A to je to,čím by jsme se měli zaobírat z větší části. A proto,jestli se vám v poslední době stalo něco s čím se stále nemůžete vypořádat a trápí vás to, zkuste to alespoň z části hodit za hlavu a jděte dál.Čas všechno zahojí ať už je to cokoli.Sice ve vás něco z té události zůstane,ale vynoří se to zřídka kdy. Tak přijměte život se vším, co vám přináší a berte to s rezervou.Prostě běžte dál a moc se neohlížejte.Nemůžete přeci život strávit jen dumáním nad minulostí.

Bitch please,She's my Sister!

28. srpna 2012 v 8:23 | ♥Kittys♥ |  DeníčekDobré ránko..:)

Tumblr_m9gar5kj2q1qc69q8o1_500_large


´Tak včera jsem si pěkně uklidila a potom mě vytála kámoška do cukráry.Tak jsem si tam dala zákuseček a ledovou kávu se zmrzlinou..:D..Jsem to ale hříšník co:.:D Potom jsme šly ke škole si sednout na pinpongové stoly :D a pak jsme šly k našeu rybníku na "poloostrov" Por vysvětlení,tak se řiká takovýmu "výbočku"..:D..Prostě poloostrov no..:D...Tam sme jen tak blbly a kecaly.O půl 4 jsme šly domů,protože jsem musela na trénink. Takže jsem si sbalila a šla..:D..Trénink byl takovej nic moc,protože tam s náma zrovna nebyl trenér. No po tréninku jsme tamještě asi půl hodiny kecaly s holkama a pak jsme šla domů.Umyla jsem si vlasy a koukala na TV..:)


Dneska jsem se probudila asi v půl 8 a to jsem měla v plánu spát aspoň do 9.Bohužel..Prostě jsem nemohla spát.I celou noc jsem se pořád budila.A ještě k tomu se mi zdálo,že jsem anděla nebo co a někdo se mě snaží zabít.No nechápu..:D
V půl druhý jedu s kámoškou do města,pak s ní budu ještě chvíli u ní doma a potom přijde jiná kámoška a bude u nás spát..:D..Je v tom bordel co..:D..Nevadí..:D..Tak už se těším..:)
No nic..jdu se nasnídat..tak ahoj a pěkný den..:)

We're just teens!

27. srpna 2012 v 9:55 | ♥Kittys♥ |  Deníček

Tumblr_m9eivfompj1r5gq6oo1_500_large

Dobré ráno.:)

A je to tady.Přesně za týden už to znovu začne. Určitě už všichni víte,o čem mluvím..Ano je to škola. Přesně za týden to všechno začne na novo. Pro mě to začne asi hodinovým seznamováním s novou školu a pak touhle dobou už budu sedět v autobuse a pojedu se svou novou třídou na adaptační kurz do největší díry světa,kde ani neni signál a ani nevim jak se to tam jmenuje a kde to je..:D...No jsem na to zvědavá. A po pravdě mám z toho všeho novýho trošku strach.Ale tak uvidíme,snad to bude ok..:)
Ale přeci jenom máme ještě ten týden,tak dost o škole,té si zase užijeme dalších 10 měsíců...:/
Tak copak máte v plánu na tenhle poslední týden? Já to dneska vidim na úklid a tak a odpoledne jdu na trénink. Zítra jedu s kámoškou do města a pak jdu na chvíli k ní,rozhodla se mě zase učesat..:D..Ale mě to nevadí.:D:)..Pak půjdu domů a zavolám mý druhý kámošce,která u nás bude spát:)...Takže asi takhle..už ať je úterý..:D..Ve středu odpoledne jedu na tři dny k tetě.To se vracím v pátek pak jdu opět na trénink a v sobotu a v neděli opět strávím s volejbalem.
A pro vás z toho vyplívá,že u pravděpodobně čtvrtek,pátek,sobota a neděle nebudu.Ale v neděli večer se vám určitě ozvu a budu si vylejvat svoje nervózní srdíčko..:D..Takže,já jdu uklízet tak se mějte pěkně a ahoj..:)*

Fashion inspiration-Autumn

26. srpna 2012 v 13:16 | ♥Kittys♥ |  Šaty527117_399820686746054_1034138792_n_large


1342592142-loveboots_large


Tumblr_lmp9xmjd3k1qgodmlo1_500_largeZase jednou budu spát v kabinách...

26. srpna 2012 v 12:49 | ♥Kittys♥ |  DeníčekTak tahle písnička se mi přesně hodí k dnešnímu počasí
nevim proč,ale hodí..:D


Ahoj

Takže vezmeme to od začátku..Což znamená od pátku..:D
To jsme měli zápas a ten sme bohužel prohrály :/ A hned druhý den na to jsme u nás pořádali volejbalový turnaj juniorek a to jsme skončily první..:)..Takže radost..:)..A to sme hrály fakt docela dobře..:D:)...Když sjme dohrály tak sme si ještě zahrály volejbal s fotbalistama(mladejma..:D..)..:D..no to bylo docela moc, protože byli už docela namazaný..:D Ale byla prdel..:D.No a pak jsme ještě hrály proti některejm rodičům a tak..:D.Taky moc..:D..No a pak jsem šla domů,kde jsem se umyla vzala si spacák a šla zpátky na hřiště,kde jsme pak spali v kabinách..:D..Tak do tý půlnoci to bylo super,jenže pak sme si asi tři holky šly lehnout,protože sme byly unavený a ta jedna pak měla nějak nevim jak to popsat..prostě byla nervní,protože ji nebylo dobře a pořád venku někdo křičel a pak sezačala strašně klepat..bylo to hrozný vůbec sem nevěděla co mám dělat,ale nakonec to pak už bylo ok..Ještě k tomu nás tam célou noc buzerovaly mouchy..:D.Na zabití..nenávídim mouchy..:/:D


Tumblr_m9cqsslhoj1rwy84co1_500_large


A dneska bych to viděla na spánek,ale jelikož já přes den neusnu,tak budu akorát utahaná..:/:D..Ale tak nevadí..:)
Jdu hrát sims..:D..a pak snad časem oběhnu affs a možná i něco přidám..tak zatím..:)

Zabitej večer..:D

24. srpna 2012 v 10:19 | ♥Kittys♥ |  Deníček

Ahoj..:)

No tak moje včerejší naplánovné sledování televize se jaksi nekonalo..:D:.Kámoška mě okolo 7 vytáhla ven..:):D..Tak sme couraly po vesnici,pak jsme zakotvily asi na hodinku na balíkách,co jsou na poli,kde kámoška zase projevila svou bláznivou povahu :D a potom jsme šly ke škole..Ta sme potkaly mý bejvalý spolužáky a ještě pár kluků,tak sme tam byly s nima. Furt si stěžovaly ,že maj hlad,tak sme nakonec s kámoškou šly domů udělat sendviče..:D..Stejně nám byla zima a měly sme taky hlad,tak sme si aspoň vzaly mikiny a taky se najedly..:D
Když jsme šly zpátky tak sme potkaly dva z těch kluků,jak jely domů.Takže jeden si vzal sendvič na cestu a druhej šel s náma..:D..No a pak sme s nima venku skejsly asi do čtvrt na 11 ..:D..Cestou domů jsme ještě potkaly kámošku s nějakou její kámoškou..:D..Tak sme tam s nima ještě asi do půl 11 kecaly..:D..Pak jsem se už konečně dostala domů,vysprchovala se a zalezla do postele..:D..Náročnej to večer..:D

271412315014270854_bgcba0vx_c_large


V tý školce jsme ještě dneska s mamkou nebyly,ale máme to v plánu..:D..No a já okolo půl 3 mizím na naše kurty,kde máme dneska zápas.Už nám totiž začala soutěž..:)...Ale jelikož to je soutěž ženskejch a my sme ještě jaksi juniorky,tak to bude asi zjímavý.:D
Nevím v kolik skončíme,takže ani nevím jestli se vám ozvu.Kdyžtak mě očekávejte až v neděli,protože v sobotu už od rána u nás pořádáme volejbalový turnaj a pak tam s holkama přespáváme..:)


800e_6e3c5ffea8f2400b4cf91fb1d7a2dc4a_large

Tak přeju hezký dnešní den a držte nám palce..:D..Bye..:)*

Nákupy..:)

23. srpna 2012 v 18:43 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Ahoj
Tak dneska jsem jela ráno s mamkou do banky zařídit si tu platební kartu,takže za týden by jsem ji už měla mít..:)..Potom jsme jely do Hradce,kde jsme koupily do pokojíčku nový kobereček,koš na odpadky.:D a ještě jeden obraz..:)..Pak jsem si koupila novou tašku přes rameno, a ještě tričko na spaní..:D:)..Potom jsem jela s mamkou ke kadeřnici,tak jsem si tam při čekání na ni aspoň početla..:D
No a doma jsem byla u bazénu..:D

Img1362266450_large


Zítra ráno jdeme odnést nějaké moje staré hračky,co jsou ještě použitelné a vypadají pěkně do školy..:) A odpoledne máme volejbalový zápas(máme ho nějakej přeloženej:)..) Tak doufám,že to nebude moc velkej propadák..:D
V sobotu máme u nás ještě k tomu volejbalový turnaj,kde budeme i s holkama spát,tak jsem na to zvědavá..:D..Zítra vám snad ještě odpoledne před tím zápasem napíšu..máme tam být v půl 3 tak to snad stihnu,..:)

549679_287308288011619_651919035_n_large


Teď se jdu osprchovat a pak asi zasednu k nějakýmu filmu..:)..Tak pěkný večer..:)*

Retard..:D

22. srpna 2012 v 11:33 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Ahoj

Taky u vás už od včerejška prší a je bouřka.Tady jo..:/..Včera to začalo když jsem byla s kámoškou venku teda když sme šly k ní:D...Byly sme totiž na zmrzlině a pak u rybníka a to bylo nehorízný vedro.Kámoška se pak rozhodla že mě bude plíst copánky atd a že k tomu potřebuje víc věcí,tak sme šly k ní domů a jen sme přišly,začalo pršet..:/ Ale stejně sme si to užily..:D
Tahle písnička nám tam furt jela..:D
No a dneska ráno pršelo zase.Asi před hodinkou přestalo,tak sme šly s mamkou do lesa na houby..:D..A kupodi sme i docela našly..:)...Teď už se docela vyčasilo,ale myslim si,že zase něco přijde..:/

Okolo páré jedemena návštěvu k tetě,takže už se těším..:)
Asi si půjud zahrát sims,pak půjdu na oběd a potom zkouknu s mamkou Hunger Games..:D..sice sme to už viděla,ale nevadí..:D...Tak se mějte a hezký den..pa..:)

P.S..Konečně jsem se dokopala ke změně dessu..:):D

Zmrzlinka už čeká..:D

21. srpna 2012 v 12:07 | ♥Kittys♥ |  DeníčekZdravím..:)
Jak se máte?..Já fajn.:)..
Před chvilkou jsem se vrátila s mamkou z města.Byla jsem se nechat vyfotit na průkazku,samozřejmě to dopalo jako
vždycky-vypadám tam jako debil..:D
Pak jsem si byla zařídit platební kartu,ale musim tam ještě ve čtvrtek..;) No pak jsem si koupila nový botky..:D a nakonec jsme jely kupovat žrádýlko....:D..Za chvilku jdu na oběd a okolo druhý jdu s kámoškou ven..nejspíš na zmrzku..:D..

553692_399440713456413_142869386_n_large

Večer budeme grilovat,takže už se vám asi neozvu..:)..Tak pěkný den a dorou chuť..:)

Brzké vstávání jsem přežila..;D

20. srpna 2012 v 13:42 | ♥Kittys♥ |  DeníčekTumblr_m5u1m9kjhe1rvpj9yo1_500_large


Ahojky..:)
Takže brzké vstávání jsem přežila a už jsem pěkně doma..:)...Cesta vlakem byla v pohodě,ve škole už to mám zařízené,takže jsem ráda..:)
Než jsme jely s mamkou zpátky domů stihla jsem se ještě stavit v DM a koupila jsem si novej pudr a tužku na oči..tu už sem žalostně potřebovala..:D a pak sem si ještě v Tailly Weijl koupila tričko..:)
Doma jsem se naobědvala a za chvílipůjdu ven..:)
Affs promiňte že moc neobíhám,ale nemám čas a nebo chuť..tak snad dnes večer a nebo zítra...mějte se hezky pa...;)Taková menší superstar..;D

19. srpna 2012 v 20:36 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Ahojky..tak jsem už zase tu..:)..Ano já vím,tohle je v poslední době moje nejčastější věta,ale já za to nemůžu..:D.Prostě nemám moc čas no..:)
Takže vám tu tak nějak srhnu,co jsem za ten,no skoro týden dělala.;)

Tumblr_m81989p5ov1rq2a3uo1_500_large


V úterý večer jsem přijela okolo půl 9 k tátovi,protože pro mě jaksi přijel asi o hodinu dýl..:D..No prostě táta..:D
Takže to sem tam jen zasedla k televizi a pak šla spát,protože sem z nějakýho nepochopitelnýho důvodu byla unavená..:D

Ve středu jsem byla doma a k večeru jsem šla s tátou a s Nelinkou se podívat na volejbalový trénink tátový přítelkyně a Nelinčiny mamky..pochopitelně..:D S Nells jsem tam samozřejmě celou tu dobu byla na hřišti..:)..Zául hlídat to dítě..:D.To je ďábel..:D

Ve čtvrtek jsem jela s babičkou do Hradce na nákup a pak jsem si doma už jen četla a nudila se..:D

V pátek jsem nic moc nedělala..:D...Domů jsem přijela asi okolo 4 a pak šla na trénink..:)

V sobotu jsme jely s holkama na volejbalovej turnaj,kde sme kupodivu skončily 3 z 8..Juchůů..radost..:D..Ten rozhodující zápas sme hrály fakt dobře..:)Takžesme dostaly pohár a pečený kuřata..:D..Mňamka ..Ale to vám je stejně jedno..:D
Večer sme tam pak pařily..:D..byla tam diskotéka takže sme zpívaly a trsaly jak magoři..:D..Taková naše menší superstar..:D holky trošku popíjely..:D..Já měla jen kelímek vína s kolou no..:D..Takže o zábavu bylo s holčinama postaráno..:D
Okolo 12 sme si šly s kámoškou lehnout do stanu,ale vůbec se nedalo spát,protože asi do 3 hodin do rána tam hrála ta hudba..:D..Hrůza..:D..Taky tam do mě furt něco hučela moje přiopilá spoluhráčka..:D..Pořá zpívala a na nco si stěžovala..No to byla noc..:D

No a dneska jsme hrály znovu,ale už sme byly nějak z formy asi už sme byly unavený..:D..Takže sme prohrály,ale tak nevadí..:)
No a teďka sedím u televize,koukám na Titanic,píšu tenhle článek a cpu se skittelskama:D

Tumblr_m6hraqem4r1rq2a3uo1_500_large

A jak jste se měli vy?..:)

Zítra se vám ozvu až asi večer a nebo ještě před tréninkem nevím..:)..Ráno totiž okolo 6 jedeme s mamčou vlakem do Hradce do mý nový školy,kvůli nějakejm papírům na adapťák atd atd..:)..A vlakem jedeme abych si vyzkoušela svoje ranní cestvání a tak..:D..To bude ale zábava..:D
No nic..jdu s evěnovat tomu Titanicu tak pa a dobrou noc..:)

Odjezd..;)

14. srpna 2012 v 15:28 | ♥Kittys♥ |  DeníčekTakže..okolo 7 odjíždím k tátovi a tam budu až do pátku..Ozvu se vám zřejmě až v pátek večer po tréninku.A když ne tak mě čekejte až v neděli,protože v sobotu jedeme na další turnaj a vracíme se až v neděli..:)
No..jdu ven za bratránkem,donutil mě střílet z luku..:D..Ale tak jako jo..dá se to že..:D..Tak se mějte hezky..a užijte si to tu:)..
JInak přednastavené články nečekejte..nějak sem to nestihla..:).Tak Bye..:)*

Vy máte jen Facebook a já si dětsví užil..:)

14. srpna 2012 v 12:37 | ♥Kittys♥ |  Music


Tuhle písničku sem před chvílí našla na FB..dal ji tam kámoš..A úplně se mi při poslechu to dětství vybavilo..:DVšechny ty věci co tam zpívá..:D:)Teď ji pořád musim poslouchat..:D;)Who's laughing now..:P

14. srpna 2012 v 10:03 | ♥Kittys♥ |  DeníčekAhooj..:)
´Taky je u vás už takhle od rána pěkně?..:)..U nás je krásně..:)..Zase trošku letní počasí..:)


11778936_large


No jak jste si mohli všimnout,včera jsem už nic o tréninku nepřidala..:D..Ale za to ténink mě docela bavil..:)


547282_424847004224052_1280905949_n_large


Dneska jsem ráno jela opět do knihovny..:D..Teda můj hodnej dědoušek mě tam odvezl..:)..Naštěstí už měli otevříno..:D.Jinak nevim co bych už dělala..:D:)
No a jelikož dneska jedu až do pátku k tátovi,tak se tam aspoň nebudu nudit a budu si moct číst..:D
A co vy pořád děláte?..:)--Doufám,že si zbytek prázdnin užíváte..:)...Já tak jak se to vezme..sice se většinou nudim doma,ale tak dá se to..:D

389408_215928785143297_1879995700_n_large

Asi si půjdu ven číst..:D...
Tak se mějte hezky dneska se tu ještě určitě objevím..;)
Pa..:)*

Ach ten proud..:D:/

13. srpna 2012 v 11:35 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Ahojky..:)
Tak co,viděli jste včerejší závěrečný ceremoniál olympijských her?..Já jo a bylo to fakt krásný..:)
Sice jsem šla spát až někdy v půl 1 ale stálo to za to..:D

270849365060174588_thulsylc_f_large


Dneska jsem ráno jela do města koupit dárek tátovi a pak do knihovny.Dárek sem sehnala a co myslíte knihovna. Zavřeno kvůli elektrickýmu proudu(nešel)../:D No to mě nasralo..:D
No domů sem přijela před chvilkou a už zase poletím dělat oběd..:D
Tak se tu mějte ozvu se vám zítra,dneska už asi ne..nevim..odpoledne jdu na trénink tak nevim jestli s emi pak bude chtít..:D...Tak si užívejte pá..:)*

Závěrečný ceremoniál se blíží..:D

12. srpna 2012 v 13:07 | ♥Kittys♥ |  DeníčekAhoojj
tak jak jste se měli a máte?
Já jsem byla včera opět v Dřevěnicích na dalším turnaji takže proto jsme tu nebyla..:)...Bohužel jsme si zahrála jenom jeden set,protože jsem si asi natáhla sval nebo co takže sem nemohla běhat a ani moc chodit..prostě na hovno..:/...Doufám,že to bude zítra už ok..máme totíž trénink..a v sobotu a neděli máme zase další turnaj..:)..Tak už to snad bude
ok..:)


Tumblr_lqc9s57fup1r0qsifo1_500_large


Dneska k nám přijede na prázdniny bratránek...už zase..:D
To zase bude plnej barák keců..:D
Jinak už máme domalovanej obývák a stěhujeme zpátky..:D..Konečně...:)
Jinak večer se už strašně těším na závěrečný ceremoniál Olympijských her..:D..sem asi divná co..:D..ale mě to nevadí..:DTumblr_m8icf4onkr1ry5fl3o1_500_largeTakže já si jdu ven asi číst nebo tak něco.Tak se tu mějte a taky vypadněte ven..Vždyť je tam tak krásně,tak užívejte posledních pár týdnů prázdnin..bye..:)

Zničená,ale v celku..:D

10. srpna 2012 v 11:10 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Tumblr_lp81t3miem1qf61pso1_500_large


Ahooj...Jsem zpátky..:D
Tak jak jste se tu beze mě měli?..
Já se měla skvěle:)..Sice jsem trošku zničená,ale už to ustupuje..:D
No v neděli jsme tam k večeru přijeli a ještě jsme si šli dát 20 bazénů(plavali jsme jen v hloubce,takže to nebylo zase tak dlouhý:D.) což byl náš večerní kondiní trénink,kterej sme měli každej den...
No a druhej den ráno to začalo...budíček 6:30..:D..a v 7 ranní probuzení,jak to pojmenoval náš trenér._:D..a neuhodli by ste co to bylo..:D...BĚH....já myslela že umřu..:D..No a běhali sme takovej okruh okolo rybníku a pak lesem a zpět do kempu..vždycky nám to trvalo asi 15 minut..:)
Potom snídaně,po snídani jeden trénink a po půl hodině další,potom oběd zase trénink a večer opět kondiční trénink..
No a takhle to bylo každej den..:)..Akorát jeden den sme měli místo dopoledních tréninku přátelský zápas s jedním týmem co byl ve vedlejším kempu..:)
A taky sme si tam procvičili angličtinu..:D...Protože jeden den sme tam grilovali a přijeli tam nějaký lidi do toho kempu jako..no A mluvili anglicky a ten jeden k nám njak přišela furt něco kecal že máme pěknej oheň..:D..No moc..pak sme mu dali maso a chleba..:D..A kámoška mu nakecala že náš tréner je gay..:D..On nám ale nevěřil..:D...Pak jich tam sedělo s náma ještě víc,ale já už sme si šla lehnout..ale furt sme je slyšela přes stan,protože si tam snima ještě kámošky povídali..:D..Takže sem něco zaslechla..:D...Byli někde z Holandska nebo co..:D..Potom tam jeden řikal že je někde od Venezuely ale oni byli tak nachcaný,že bych se ani nedivila,kdyby nevěděli co řikaj..:D
Jinak ten poslední den co se tam byli,śme byli všichni úplně mrtvý,takže sme po obědě už nic nedělali a balili sme a pak koukali na olmpiádu..:D...
Jako soustředění to bylo suprový..:)..Akorát trošku makačka..:D..Už sem se nemohla dočkat postele..:D

1339186253578285_large


No a dneska jedu odpoledna za mamčou do města,půjdu si koupit nějakou knížku,protože sme dostala poukázku..:D..a potom jdeme vybrat barvu na malování do obýváku..:)..Nojo zase budeme malovat..:D


Spreads5_large

Takže já jdu asi napsat hodnocení soustředění,který nám zadal trenér..:/:D a pak půjdu dělat oběd..tak se mějte ahoj..:)