Červenec 2012

Jenom se směju..:D

31. července 2012 v 13:27 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Ahojda..:)..Tak jak se máte?..Já tak nějak normálně.
Venku je krásně takže si půjdu aspoň ven číst a nebo nevim:D
Včera jsme teda byly s kámoškou venku tak sme si zase pokecaly :D


181170_341889969227337_1791600282_n_large


Doma sem pak zase zapařila sims..:D...nojono..únik z reality no..:D...Potom jsem si večer pokecala ještě s jinou kámoškou..Asi hodinu sme tam probíraly její vztah..:D:) No ale to vám tu nebudu vykládat.:D
Pak jsem šla spát a asi ve čtvrt na 12 mi volá jeden kluk..něco furt kecal jestli mě vzbudil atd a nakonec ještě s ňákym kámošem chytili výtlem a vypli to.Tak nejsou to magoři..:/..Prostě jak malý děti no..:D Můžu se jim jenom smát..:D

534662_388912437830169_1249696793_n_large


No dneska ráno jse byla doma sama a jak už jste se dozvěděli z předchozího článku,koukala jse na "Tahle země není pro gaye" no fakt masakr..:/
Potom jsem si četla a koukala na film a teď se nudim..:D..Takže to vidim na ten venek.:D..Tak se tu mějte a zase někdy..:D..Bye...:)*


1194731-9-1343690496565_large

Homosexualita není nemoc.

31. července 2012 v 9:11 | ♥Kittys♥ |  Kecičky


Dobré ráno

Takže dneska vám nenapíšu "normální" článek jako vždycky..:D..ale článek o utlačování homosexuálů a teď se zaměřím hlavně na Ugandu a hned zjistíte proč.
upozorňuji vás na to na začátku,protože kdo proti homosexuálům něco má,tak ať to ani nečte a nepíše mi do komentářů nějaké urážky atd.Homosexuálové jsou přece taky jenom lidi.

Takže začnu asi takhle. Při snídani jsem si sedla k televizi a projížděla jsem programy,co kde dávají.A pak mě zaujal název "Tahle země není pro gaye" Řekla jsem si "co to asi je" a nechala ten program běžet. A řeknu vám,jestli někdo z vás nenávidí gaye,tak to ještě není nic proti tomu,co je v Ugandě.
Tenhle film nebo spíš něco jako dokument je o tom,jak jedem gay z Londýna cestuje po světě a zjišťuje jaký mají přístup k gayům v jiných zemích. V tomhle díle byl právě v Ugandě.Ptal se místních lidí,jak se dívají na homosexuály. Všichni odpověděli stejně. Nechali by je zavřít a zabít.
Dokonce tam dávají fotky homosexuálů do novin a přidávají tam i jejich adresy.A ti lidé,kteří o některém z homosexuálů vědí je musejí udat,jinak je zavřou.
Ten gay z Londýna se tam pak seznámil s pár homosexuálama a řeknu vám.V tom čem musejí žít a co prožívají bych nechtěla být ani náhodou. Jsou strašně utlačováni.Žijí v malých znečištěných chatičkách,které jsou u kanalizce,do které se lidi jen tak chodí em..vyprázdnit(:D)..Je to fakt odporný.
Jejich rodiny je zavrhly. Dokonce tam jednoho z gayů umlátili kladivem.Hnus.
Ten gay z Londýna pak šel k místnímu šamanovi.Ten mu navrhl nějaký očistný rituál,po kterém už nebude gay,ale heterosexuál. Po pravdě.Myslím si,že si z něj dělali docela legraci.A on si to myslel taky.Potírali ho tam mrtvým kuřetem.Prskali na něj vodu.Tak co si myslet.
Jeden muž z Ugandy dokonce přirovnal gaye chováním k pedofilům. A děcka ze škol řekla,že si myslí,že Anglie i Amerika jednou zaniknou jen proto,že tam gayové mají svá práva.
Ano,chápu,že v Africe mají nějakou svou víru a tak,ale přeci jenom.Zabíjení a pronásledování gayů..není to už trošku moc?
Všichni si tam v Ugandě si myslí,že homosexualita snižuje životnost až od 24 let. Proč bože? Vždyť jsou to jen lidé,ne zvířata nebo monstra.
Právě před chvilkou se ten gay setkal s nějakým mužem z vlády.Ten na něho poslal policii,aby ho zatkla,po tom,co se dozvěděl,že je to gay.

Takže asi takhle.Chápu,že Afrika není to samé co Evropa nebo Amerika,ale přeci jen,proč musejí být některé země tak homofobní.Jo..homosexualita je něco jiného,ale ty lidé za to nemůžou.Oni se sami nerozhodli být homosexuálem,oni za to nemůžou.Jen se s tím prostě museli smířit a žít s tím.Pro ně je to normální asi tak jako pro nás heterosexualita.
Nemusíte je mít rádi,klidně je můžete nenávidět,oni s tím nic neudělají..jen je prostě nechte žít.
Sakra vždyť homosexualita není nemoc..


Uff..omlouvám se za takovýhle článek,ale já sem si prostě musela ulevit,když jsem viděla ten film.To,co tady vykládám o tom,co se děje v Ugandě,vám třeb vůbec nemusí připadat odporný atd,ale kdyby jste to viděli...prostě něco nehoráznýho.

Miss your hands

30. července 2012 v 10:19 | ♥Kittys♥ |  Deníček

:)Ahojda(:

Tak jak jste se vyspeli?..Já dobře..sice trošku divný sny,ale nevadí..:D..Venku je zase krásně,takže docela dobrá nálada..:)
Dneska odpoledne nakonec s kámoškou jdu do cukrárny,teda asi spíš budeme sedět na lavičkách naproti cukrárně,protože tam je jaksi lepší výhled na to,co se děje kolem..:D

3xivfs88boa_large

Teď zase nevím co budu dělat,ale možná budu malovat..:D..
Teď koukám na krvavý valentín..:D..sem na to narazila na youtube a dostala jsme chuť se na to podívat..:D..Ale teda nevim,jestli mě za chvíli zase nepřejde chuť..:D..Trošku masakr s tim krumpáčem..:D
Mimochodem..nemáte tip na nějakej dobrej film?Kdyžtak napište prosím..:)Budu vám vděčná..:D:)


313944_399206003462638_623417085_n_large


No asi jdu teda malovat a u toho se dívat na ten film..:D..No a pak si půjdu udělat špagety..:D..Tak se mějte ahojky..:)

I'm back sweethearts..:*

29. července 2012 v 19:25 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Tumblr_m7wbteneur1rcrfb1o1_500_largeAhooj
Jsem zpět..:)*,..Řeknu vám..klidně bych tam ještě zůstala..:)Bylo to tam parádní..:)..1.den jsme přijeli k večeru takže sme si jen prošli kemp,skočili si na večeři..:D..a potom sme zakotvili u jedný z hospůdek v kepmu,kde bylo karaoke..:D..no nemálo boží..:D..Druhej den sme šli dopoledne do skal,který byly kousek od našeho kempu a když sme se vrátili tak sme byli až do večera u vody..:)..Potom zase večeře a od 8 tam hrála na pláži nějaká kapela,tak sme tam byli..:D..bratránek si tam pobíhal s dětma a já tam byla s tetou a mamkou..:)..No a v sobotu jsme jeli na prohlídku hradu kousek od kempu a potom sme byli zase u vody..:)..K večeru se tam přehnala solidní bouřka a liják jak prase takže sme pak zalezli do chatky.Sice tam zase hrála kapela,která byla "pod střechou"..:D..ale bylo tam dost lidí,takže by sme se pod tu střechu stejně nevešli,tak sme radši zalezli a hráli nějaký hry..:D..no a dneska jsme jeli domů...Jak říkám,klidně bych si to protáhla..:D..A to bych nebyla holka,kdybych se vám tu nezmínila o těch krasavcích tam.:D..To u nás nenajdu..:D

Tumblr_m7vkyemyml1rt5hyjo1_500_largeJinak zítra bych měla jít s kámoškou do cukráry oslavit naše svátky..:D..Ale nejsem si jistá jestli to dopadne..Kámoška musí ještě něco zařídit a pak si chtějí jít holky asi zahrát volejbal,tak nevim no..Uvidíme..

547713_467441116613555_1018538877_n_largeNevím jestli ještě dneska oběhnu všechny affs ale zítra to napravím..:)..Teď se jdu osprchovat a pak..no to ještě nevím..:D..Tak se mějte hezky..a ahoj,..:)

Odjíždním..Bye..:)*

26. července 2012 v 10:39 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Ahojda...Jak se máte?..:).. Já docela fajnově.:)..Venku svítí sluníčko je teplo a já dneska konečně aspoň na pár dní vypadnu z týhle díry..:D..
Jedu na 4 dny s mamkou tetou a bratránkem do jednoho kempu poblíž..:)..Tím pádem tady nebudu..a články asi taky nebudu přednastavovat,takže affs prosím nemažte si mě a pokud bude nějaká kontrola tak mě prosím vynechte..děkuji..:);)

Tumblr_m7frvcdbrp1qf9rf3o1_400_large

Jinak včera jsem byla donuce jít s bratránkem na zmrzlinu..:D..Ale ta nevadí,aspoň sme zabila čas..:)..Když sme seděli u cukrárny tak mi zavolala kámoška jestli nechci na chvíli přijít na umělku,že je tam jetě s pár kámošema..Tak jsme tam na chvilku šli..:)..ale asi po čtvrt hodince jsme šli zase zpátky,protože začalo pršet..:D..a bratránek pak hlavně jel ke kadeřnici,takže jsem ho musela odvíst domů.:)

Tumblr_m7rcej2i121rqq4hdo1_500_large

No nic..jdu na chvíli ven a pak si půjdu sbalit tak se mějte ahojky..:)*

Austin Mahone-Say something..:)

25. července 2012 v 11:22 | ♥Kittys♥ |  MusicKonečněěě...:D

25. července 2012 v 11:05 | ♥Kittys♥ |  Deníček

Do tý písničky jsem se zamilovala..:)

Ahoj
Sláva..už to máme všechno hotový.Dneska sme dostěhovali poslední věci konečně to vypadá jako pokoj..:D
Včera jsem si ještě v asku koupila takovej černobílej obraz myslim,že je to most v San Frencisku nebo tam někde..:D..Do školy sme nakonec nešly,pojedeme tam až v srpnu..:)..Pak sme jely k tý kadeřnici když sme jely domů,tak sme se ještě stavily v New Yorkeru..koupila sem si tam koženou bundu..:D..No co..byla z 12 stovek zlevněná na 500 tak neber to ne?!..:D..Taky sem si koupila tašku na notebook a ještě jsme se pak stavily v DM a koupila sem dárek kámošce k svátku.:)


Tumblr_m79lb3pcny1qjt6ywo1_400_largeZítra odpoledne odjíždíme na tu dovolenou..:)..Takže vám snad ještě zítra napíšu..:)
Teď si jdu číst..:D:)..Tak se mějte pěkně ahojky..:)*

Run,run,run..;)*

24. července 2012 v 8:57 | ♥Kittys♥ |  Deníček

Run,run,run


Dobré ránko..:) Jakpak jste se vyspali?..Já skvěle..:)..zase se mi zdál fakt debilní sen..:D Teda z jedný části byl úžasnej..:D..Ale jenom z tý jedný.,-:DTumblr_lygwccb1w51r7uftso1_500_large_large


A co máte dneska v plánu?..;)
Já jdu za chvilku pomáhat mamce stěhovat zpátky do pokoje věci..jo..už to máme hotový..:D..konečně..:D..Potom jedeme s mamkou do tý mý nový školy,kvůli nějakým papírům a potom jedeme ke kadeřnici..:)..No a cestou zpátky se stavíme v asku a podíváme se po nějakých doplňcích do aska..:)
Takže dneska nevím jestli se tu ještě objevím..ale asi už ne..:)

Tumblr_m7ndl3eru31ryjoffo1_500_large


Takže se mějte,jdu stěhovat.:D..tak pa a pěkný den..
BTW...Konečně už svítí sluníčko..:D.A já mám svátek..:D.Pa..:)*

Don't care what others think..;)

23. července 2012 v 8:54 | ♥Kittys♥ |  DeníčekDobré ránko..;)
Tak jakpak jste se vypsinkali?Já nic moc.Večer jsem nemohla usnout,přes noc mě budil bratránek,kterej se pořád mlel,něco kecal ze spaní a mlátil mě..:/..grrr...Strašný a dneska to bude obdobný..:D..Supeer..:D

7627904418_674027bdd9_z_large


No a co máte dneska v plánu?Já nic moc..myslim,že budu muset hrát s bratránkem badminton..:D..atd..Taky dneska budeme dodělávat tu stěnu co ještě nemáme a odpoledne by sme měli pokládat podlahu..konečněě..:D
A jinak se budu asi nudit..:/

Tumblr_ltp5v0rrk91qj6l9so1_500_large

Zítra jedu s mamkou do školy,kvůli nějakým papírům a kvůli adapťáku a potom jedeme ke kadeřnici.A pak ještě asi do aska nebo tam někam podívat se na nějaký doplňky do pokoje..:D A jak tak o tom přemejšlim..asi se budeme muset ještě někde stavit,abych koupila dárek kamarádce k svátku..:D


Tumblr_m7ielnshti1r9l4dto1_500_large

No nic..jdu si dát snídani tak se mějte a pěkný den pa..:)

Lullaby..:(:)

22. července 2012 v 10:38 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Awesome-blue-fashion-foods-green-favim.com-198338_large


Zdravím..:)
Tak druhá vrstva už je na světě..:D..ještě jedna stěna teda chybí,ale tu budeme dělat až zítra..:)
Teď koukám na očko..dávaj očko chart..:D..a zrovna hráli od Nickelback-Lullaby..to je tak strašně krásná písnčka..:)..nevím jestli jsem moc přecitlivělá,ale u toho klipu vždycky brečím..:(..:D
Teď asi zkouknu další díl TVD...ano opět..:D..pak půjdu pomoct s obědem a potom už jen budu čekat až přijede teta se strejdou a s bratránkem a budeme oslavovat..:D
Měli jsme venku grilovat,ale jelikož už zase začíná pršet a je tam zima tak nevim nevim no..:(.uvidíme..:)
Tak já se jdu dívattak pěknou neděli přeju..:)..ahoj..:)*

I care too much,that's the problem

21. července 2012 v 19:34 | ♥Kittys♥ |  Deníček
Ahoj..:)
Tak jsem se sem nakonec ještě na chvíli dostala..:)
V pokoji máme hotovou první vrstvu nátěru a zítra budeme pokračovat..:)Už se nemůžu dočkat,až to bude hotový a bedu zpátky nastěhovanej nábytek..:)

Zítra nevím jestli se vám ozvu možná až večer..to nevím..Dopoledne totiž budeme malovat a odpoledne máme oslavu..:)

386410_10150453774968915_832497870_n_large

No..já si asi půjdu pustit upíří deníky..:D..nějak sem na to dostala chuť...a možná si k tomu dám zmrzlinku..mm..to bych mohla..:D;)

562852_419165778124519_1895808130_n_large

Tak se mějte krásně jdu si udělat pohodový večer což se rovná..nic nedělání..:D:)
Tak dobrou noc a sladké sny..:)*

Malování..;)

21. července 2012 v 11:36 | ♥Kittys♥ |  DeníčekAhojda..:)

Teda řeknu vám od včerejška je to tady docela maso..:D
Vyklízeli jsme můj pokoji,aby sme dneska mohli malovat,takže v obýváku máme skoro všechny věci z pokoje a spíme u babičky a dědy v obýváku na zemi..:D...docela dobrý no..:D:P..
Ode dneška od rána to ještě vystěhováváme a teď už se maluje..:D..Dneska nevím jestli vám ještě napíšu nemám čas..Teď sem se sem dostala jen na chvíli,protože za chvíli bude oběd tak nic moc neděláme..:D
No sem na to zvědavá..:D
Zítra ráno to budeme ještě dodělávat a odpoledne máme oslavu,takže to už nic neuděláma..:)..
A co děláte vy?..:)


396680_440464515974703_1634357978_n_large

Já jdu pomoc babičce s obědem tak se mějte a pěkný víkend..:)

Pako mých snů...;)

20. července 2012 v 8:46 | ♥Kittys♥ |  Deníček

So close ♥
Zdravím..:)

Včera jsem se nakonec ani moc nenudila..:D...Mamka mi zavolala,že pro mě ve čtvrt na 1 přijede a pojedeme k doktorce a potom pojedeme nakupovat dárky pro tetu,strejdu a bratránka,protože měli svátek..:)
Takže sem čas docela zabila..:D...
Nakoupila jsem všechno potřebný a dokonce i dárek pro mě:D..k svátku,kterej mám v úterý..:D
Domů sme se vrátili kolem půl 5...pak sem si chvíli hrála s bratrancem a večer se koukala na film Pako mých snů:)..je to pěknej film..:) nebo aspoň mě se líbí..:D;)

165881_393021960761937_1989034939_n_large
výstižný..:(

Dneska si budu vyklízet pokoj,aby sme mohli začít malovat..takže mám o zábavu zase postaráno..:D
Ještě si taky musim umýt vlasy..:D
Odpoledne pojedu za mamkou do města a půjdeme koupit barvy na malování a možná se podívat po tašce na notebook..:)


7483754766_958211529b_z_large


No..já si jdu umýt ty vlasy a pak se vrhnu na vyklízení..:)
Mimochodem pokrok..dneska zatím neprší..:D.a dokonce svítí i sluníčko..:D..

I need a hug ♥

19. července 2012 v 8:33 | ♥Kittys♥ |  Deníček


557607_374304502613836_2138588542_n_large


Dobrý ráno..:)..
Tak co..taky je u vás zase hnusně?..Tady zase prší..ale možná,že se to vybere.;) uvidíme..:)
Zatím bohužel tomuhle počasí odpovídá i moje nálada..:/Nevim proč,ale dneska sem taková divná...:/Prostě nálada jenom na jednu věc..:/***
Vůbec netušim,co budu dneska dělat...pfff...někam bych šla,ale neni s kym..:( na nic tohle to..:D..


Tak tohle mě pro dnešek vystihuje:(
Tumblr_m1ulfjpuxu1ro3p7yo1_500_large


Ani nemám co bych vám psala:D..takže si jdu asi stáhnout nějakej film,abych měla večer na co koukat,když už nám nejde ta televize..:/
Tak se mějte a pěknej den..:)

Wide awake...:)

18. července 2012 v 16:50 | ♥Kittys♥ |  Deníček

Ahooj...tak co..jak si užíváte deštivého dne?..Já tu teď sedím s kámoškou,která paří sims..:D...jo je nám 15 a hrajeme sims..no a co..:D...Ještě před chvílí jsme se tady ale asi 2 hodiny vztekaly,protože jsem ji dělala nehty a klepala se mi ruka a ji taky..:D..no strašný..:D..ale už to je za náma..:D

Tumblr_m3fgovd5vz1rtv5bwo1_500_large


Babička s dědou a s bratránkem odjeli někam na výlet,protože se udělalo na chvilku docela pěkně..ale teď už zase nic moc..:/
Až odejde kámoška..tak se asi budu nudit..:D..možná..nevim co budu dělat..taky se nám rozbila televize,takže to je fakt výborný..:/a spravená bude až asi v pondělí...co budu dělat..:D..Ne..to přežiju,to je jasný...:)...
No nic..jdu se zase zapojit do hraní sims a pokecu s kámoškou..:D...Tak se mějte a zítra zase tady..:D

Nevěř všemu co vidíš 5 část

18. července 2012 v 10:09 | ♥Kittys♥ |  Část mého já


"A ..ty tušíš kde je tvá matka?" zeptala jsem se ho."Myslím,že ano" odpověděl mi.."A..mohli bychom vyrazit už teď?" položila jsem mu nesměle otázku.
"Jestli chceš" zasmál se.


Úsměv jsem mu oplatila.Mamce jsem nechala na stole papírek,že jsem šla ven s kamarádkou.Oblékla jsme si bundu a boty a mohli jsme vyrazit.Před domem stálo velké černé auto. "To je tvoje?" zeptala jsem se užasle.Marek se smíchem přikývl.Nasedli jsme do auta a vyrazili jsme.V autě jsme si povídali o všem možném.Marek se mi začínal zdát jako fajn kluk.
Ani ne za půl hodiny jsme byli na místě.Vystoupili jsme z auta a před námi se rozprostíral osamocený kostel.
"Jsi si jistý,že je to tady?" zeptala jsem se tázavě. "Doufám,že jo.Matka tu většinou uskutečňovala své obchody"odvětil. "Aha" hlesla jsem.Přistoupili jsme ke kostelu a opatrně zatlačili do dveří.Ty se se skřípěním těžce otevřely.Ve vnitř kostela bylo pusto a tma a byl zde zatuchlý zápach.Na stěnách jen lehce problikávaly svícky s elektrickými svíčkami.
"Pojď" šeptl Marek tiše a chytl mě za ruku.Nejprve jsem se vylekala,ale pak jsem šla povolně za ním.Jeho teplá dlaň mi dodáala odvahu.Došli jsme k oltáři v zadní části kostela.Tam Marek nahmata lna zemi víko a odklopil ho."Je to tudy..jdeš se mnou?" optal se mě.Chvíli jsem váhala,ale pak jsem kývla.Slezli jsme po vratkých schůdcích dolů do nějakého sklepení.Bylo tam hrobové ticho.Postupovali jsme chodbou dál.V tom bylo slyšet něčí zaúpění.Zastavili jsme se a chvíli poslouchali.Po chvilce se to ozvalo znovu."Jde to od tut." šeptla jsem.Marek přikývl a potichu jsme se blížili oním směrem.Čím víc jsme postupovali,tím byly vzlyky silnější a hlasitější.Zanedlouho jsme stanuli přede dveřmi,ze kterých se vzlyky zřejmě ozývaly.Marek nakoukl dovnitř větrací mřížkou,která byla na dveřích.Potvrdilo se nám to,co jsme očekávali.
"Zavolej policii"zašeptal.Němně jsem přikývla.
"Není tu signál." vyděsila jsem se.
"Tak utíkej nahoru a já tu počkám,kdyby se něco dělo."odpověděl mi Marek."Ale.."..."Žádné ale"umlčel mě Marek a pevně mi stiskl rameno."Jdi.." Poslušně jsem se otočila a utíkala chodbami ven.
Když jsem se ocitla opět na čerstvém vzduchu,vytočila jsem číslo policie a snažila se jim popsat situaci a místo,kde jsme.
"Hned jsme tam." ozvalo se z druhého konce mobilu.Ukončila jsem hovor a netrpělivě přešlapovala na prašné cestě.
Asi za 5 minut přijela policie.Vše jsem jim v rychlosti vylíčila a zavedla je do sklepa.Marek tam stále čekal.Policie na nic nečekala a vyrazila dveře.V místnosti ležela polonahá Natálie s řeznými ranama téměř po celém těle, s páskou přes rty a s uplakaným obličejem.Když Markovu matku zatkli a odvedli pryč,okamžitě jsem přiběhla k Naty."Už je to dobrý.Všechno bude v pořádku"uklidňovala jsem ji a při tom ji odvazovala od železného,studeného stolu.Když měla volné ruce i nohy,padla mi s pláčem kolem krku."Promiň mi to.Je tomoje chyba." řekla jsme ji se slzami v očích.Pak jsem si svlékla bundu a přehodila ji přes ni.Marek mi pak s Nat pomohl nahoru,kde už čekala záchranka.Ta nás odvezla do nemocnice.Tam za námi přijela má matka,které jsem zavolala.Když spatřila Marka,pořádně se vyděsila,ale pak jsem ji vše vysvětlila a trošku se uklidnila.Natálii si nechali v nemocnici na pozorování.Já s mamkou a Markem jsme se vrátili k nám domů.Jeho matku odsoudili na 5 let do vězení a poté by měla být umístěna do psychiatrické léčebny.Marek a já jsme do teď dobří přátelé a nemáme v plánu to jakkoliv měnit.


A konečná lidi..:D..Doufám,že se vám to alespoň trošku líbilo..:)
přemýšlím,že bych napsala něco dalšího,ale nevím no..:D..

Bez trvalých následků..:D

18. července 2012 v 8:12 | ♥Kittys♥ |  Deníček


Dobré ránko..:)
Tak co,taky jste se opět probudili do deštivýho rána?:(..Je to na nic..už mě to nebaví jen sedět doma,protože furt prší..:/
Ale včera jsem aspoň dopoledne zabila čas,protože jsem uklízela kuchyň a chodbu a pak jsem vařila oběd..:)..a odpoledne jsem dokonce upekla bábovku..:D..a víte co..ani se nestala žádná pohroma..takže žádný trvalý následky nejsou.:Da ta bábovka je i docela dobrá..:)..takže spokojenost.:D


237072367854396008_cnrcszyw_f_large


Dneska to na uklízení nevidim,takže až tak do půl 12 to vidim na nudu..pak jdu totiž opět vařit..:D:)..
no a odpoledne asi ve 2 mi dorazí kámoška,tak se aspoň nějak zabavim..:)
nějak po 10 hodina jsem vám přednastavila 5 a taky poslední část tý mý slohovky,tak snad se bude líbit..:)

127086020704402119_bmgaohah_f_large

No dneska se tu ještě určitě objevim,jen nevim jestli něcopřidám..tak se mějte pěkně..:)

Nevěř všemu co vidíš 4 část

17. července 2012 v 14:00 | ♥Kittys♥ |  Část mého já
"Měla jsi to být ty." stálo na vstupnívh dveřích.

Zůstala jsem jen nevěřícně stát.Neměla jsem už ani sílu plakat.Mamka mě chytla okolo ramen a vedla ma do mého pokoje,kde mě uložila do postele a dala mi prášek na uklidnění.Celá jsem se chvěla.Vůbec jsem nemohla spát.Stále jsem si vyčítala,že jsem Naty nezabránila,aby šla otevřít ty dveře.Vždyť jsem to měla být já,kdo měl trpět.Celou noc jsem probděla.Opět jsem se vrátila do stavu,ve kterém jsem byla před 5 lety.Nevycházela jsme z domu a navštěvovala jsem psychologa.Sestru jsem chtěla jít hledat,ale nevěděla jsem kde začít.
Asi tři dny po incidentu jsem byla doma sama.Bylo 11 hodin dopoledne a já seděla na barové židličce a pila kafe.V tom se ozval zvonek.Přepadl mě strach.I přesto jsem se však přemohla a zamířila ke dveřím."Kdo je to?" zeptala jsem se třesoucím se hlasem.
"Marek."odpověděl mi kdosi. Bože.Ten Marek? blesklo mi hlavou. Mám otevřít nebo ne? Ptala jsem se sama sebe. "Co chceš?" zeptala jsem se směle."Chci ti pomoct"
"A to ti mám jako věřit?" odsekla jsem.
"Vím,že je to těžké po tom všem,co jsi viděla,ale...prosím" zaskuhral.Zhluboka jsme se nadechla a pootevřela jsem dveře,
"V čem mi chceš pomoct?" sjela jsem ho pohledem.Stále byl stejný.Měl pořád temně černé vlasy jen s trochu jiným sestřihem,čokoládově hnědé oči a krásný úsměv. Jen byl o něco víc vypracovanější.
"Nevěřím ti,chápeš,!?" Tvoje matka mi unesla sestru a ty by si mě taky nejraději zabil" zvýšila jsem hlas. "A vůbec..co že už nejsi..no..ve vězení?" hlesla jsem a sklopila zrak.
"Tak za prvý.Pustili mě dřív za dobré chování. Za druhé.Já tě rozhodně zabít nechci.Nemám důvod.A za třetí.S mou matkou ti chci právě pomoct."Podal mi odpověď.
Zírala jsem na něho s mírně pootevřenými ústy."To jo..děláš si ze mě legraci?" zeptala jsem se ho po krátcé odmlce.
"Vypadám snad na to?" odvětil mi s vážnou tváří. "No dobře" otevřela jsem dveře a vyzvala ho tím,aby vstoupil.
"Ale..jestli se o něco pokusíš" varovala jsem ho před tím,než vešel dál. "Neboj se..svý už jsem si zažil" mírně se pousmál.Zavedla jsem ho do obýváku a posadili jsme se na gauč."Tak dobře...jak mi chceš pomoct a proč vlastně?"vychrlila jsem na něho.
"No víš..uf..nevím jak začít." zesmutněl a oči se mu zaleskly slzami.
"Co třeba od začátku" vyzvala jsem ho s úsměvem."Fajn..tak jak myslíš.Takže" spustil."Když jsem byl malý,byli jsme normální rodina.Měl jsem bratra a dva milující rodiče.Jenže když mi bylo 15 let,měli jsme autonehodu.Můj otec i bratr zemřeli.Matka se z tohohodně dlouho nemohla dostat.Jeden čas dokonce začala brát drogy.A jelikož já byl 15-ti letý teenager,přizpůsobil jsem se jejímu životu.Vymetal jsem s ní hospody a bary.Bohužel mi to vydrželo až d mých 19-tých narozenin.Pak jsem si totiž začal uvědomovat,že nechci jít v matčiných šlépějích.Jenže už bylo pozdě.Matka mě totiž namočila do nějakého obchodu s mafií.Měli jsme právě schůzku u oné zapadlé hospody,když mi jeden z členů mafie nechtěl dát penze.Začalmi vyhrožovat a chtěl mě zabít.V sebeobraně jsem ho zastřelil a k mé smůle jsi to viděla ty.Když mě odsoudili,nenáviděl jsem svou matku z celého svého srdce.A už jen proto ti chci pomoct ji dostat" dopověděl mi svůj životní příběh.Oči jsme měla navlhlé od slz a nevěděla jsem,co říct.
"Věříš mi_?" položil mi otázku,když zpozoroval můj výraz. "Já..já nevím" vykoktala jsem.
"Nemusíš mi věřit..jen..nech mě ti pomoct" požádal mě
"Dobře" vydechla jsem.
"A ..ty tušíš kde je tvá matka?" zeptala jsem se ho."Myslím,že ano" odpověděl mi.."A..mohli bychom vyrazit už teď?" položila jsem mu nesměle otázku.
"Jestli chceš" zasmál se.

Naučila jsem se,že kdo tě nehledá,tomu nechybíš...ale stále se s tím neumím vyrovnat

17. července 2012 v 8:03 | ♥Kiitys♥ |  Deníček

423223_349150171770780_1050993172_n_largeDobré ránko..:)
Jakpak jste se vyspali?.. Já docela dobře...Chtěla jsem jít běhat,ale venku leje jako z konve..hrůza..:/..To je teda léto jak vyšitý:(...
Dneska sme chtěli jet s babičkou s bratránkem a s dědou na nějakej výlet,ale asi bohužel no..:/
´Myslím,že si asi půjdu udělat snídani a zalezu si k nějakýmu filmu a budu popíjet kakao..:D..protože v tomhle počasí se nic moc jinýho ani dělat nedá..:/
Taky na máte na 14:00 přednastavenou 4 část..tak jen aby ste věděli..:D..Taky jsem vám sem chtěla dát obrázek co jsem malovala,ale jelikož se mi jaksi moc nepovedl..nedám vám ho sem..:D.Nakreslim vám jinek..možná..:D:P
Tak se mějte fajn.a přežijte t ó hnusný počasí..jestli u vás teda nesvítí sluníčko..:P:)

I'm at the payphone.;)

16. července 2012 v 18:52 | ♥Kittys♥ |  Deníček

...Ahoj...
tak jsem už zase tu..:)..To ste šťastný co..:D
Tákže..řeknu vám na tý rozlučce..no moc to bylo..:D
Domů sme šli asi v 1 hodinu ráno,takže všude tma jak v prdeli,protože ani ty lampy už nesvítily..:D..Domů sme šla s našim trenérem..:D..Uf.docela prdel no..:D..Naštěstí měl s sebou kolo a na něm světlo,takže sme aspoň něco viěli..:D
Po pravdě..on byl jaksi trošku v náladě,takže sem se cestou aspoň nenudila..:D..ale zajímalo by mě jak dojel domů..bydlí totiž o něco dál než já..o něco víc no..:D...


V sobotu jsem ráno v 8 jela s tetou a se strejdou na volejbalový turnaj se podívat...bylo to tam fajn..docela sem se někdy pobavila..:D..No..pak tam za mnou taky dolejzal jeden kluk..prej že hraje v reprezentaci(volejba)..:D..Zřejmě za nějaký starší žáky...Po pravdě tak mco nehrál,ale nevim no..:D..Ale řeknu vám..byl vlezlej až to hezký nebylo..Pořád nějaký dbeilní otázky a pak mě ještě tahal ven..vážně takový typy kluků nesnášim..ty co pořád dolejzaj a maj debilní otázky..:/:D..Tak´že sem s nim samozřejmě ven nešla..:D
Po turnaji jsem zůstala u táty až do dneška..:D

319365_207995629326520_1104080054_n_large

V neděli jsem šla s tátou se ségrou a s tátovou přítelkyní na tenisový kurty,kde byl opět turnaj v něčem co bylo jako tenis..ale nebyl to tenis..:D..Hrálo se to s dřevěnejma pálkam a takovej prostě "sranda tenis"..:D..Měla sme hrát taky,ale nakonec to padlo..takže sem vlastně pořád hlídala Nellis (ségru)..:D..Ale tak nevadilo mi to..:)..Pokecala jsme si tam se starejma známejma a tak..:).a aspoň sem se nenudila doma..:)


Tumblr_m02cs9yxat1r8hbq7o2_500_large

Dneska sem nic zajímavýho neděla..jen když jsem přijela domů,tak sem musela jít hrát s bratránkem badminton..:D..bože to bylo něco..:D..nehrála jsem to už asi sto let..takže mi to vůbec nešlo,,ale tak dobrý no..:D

Tumblr_lzjyetrhwo1qjdyxeo1_500_large


Taky mám šikovnou babičku..to by ste nevěřili..:D
Něco mixovala tavovym tim ručním mixérem a něco se ji tam zaseklo,tak to chtěla vyndat a samozřejmě se ten mixér nechtěně pustila..:/..měl štěstí že ji to ten prst neuseklo..má to aštěstí jen rozřízlý,talže jela na šití..achjo..:/..
Tím pádem budu muset doma všechno dělat já a jelikož můj dědoušek ani bratránek mi určitě pomáhat nebudou..:D tak nevím kdy se tu objevím..:)..Snad k večeru..možná to stihnu i dřív..:)..A možná stihnu přidat i další díl "slohovky"..:D..
Teď se jdu vysprchovat a pak půjdu pokecat s kámoškou po telefonu..:D..je totiž na dovče..:)..tak se mějte pěkně a zítra se někdy ozvu pa..:)