Účesy pro dlouhé vlasy

13. května 2011 v 14:15
Hvězdné účesy z dlouhých vlasů - 6
Máš krásnou dlouhou hřívu, ale už tě trochu nudí? Přemýšlíš, jakým zajímavým účesem ji oživit, nebo jaký kreativní styling si připravit na výjimečnou příležitost? Inspiruj se slavnými dlouhovláskami.
Dlouhé vlasy jsou symbolem ženskosti a pokud jsou skutečně kvalitní a opečovávané, jsou ozdobou každé ženy. Jenže jen tak rozpuštěné nebo stažené do obyč culíku tě rychle omrzí. Co si se stylingem tentokrát trochu pohrát? Vzorem ti mohou být slavné celebrity.
Jestli máš vlasy pěstěné a bez chybičky, nos je hrdě rozpuštěné. Oživ je tím, že je natočíš na velké natáčky, necháš proschnout nebo studeným vzduchem vyfénuješ, rozpustíš a jen je uhladíš prsty. Zapomeň na hřeben, díky tomu získáš jemné splývavé vlny ve stylu Miley Cyrus. Další ↓celý článek↓


Jestli vyrážíš večer ven a chceš mít okouzlující hřívu, vyžehli ji, ať je každý pramen bezchybně rovný a hladký, přesně jako to má Selena Gomez. Zkus si udělat pěšinku na neobvyklém místě, změní tě to. Než odejdeš z domu, přestříkej si vlasy leskem ve spreji, dodá jas i často žehleným vlasům.
Co je to za holku? No jasně, je to Taylor Swift. Své divoké vlny dokázala zkrotit a stáhnout do elegantního culíčku. Vlasy rozděl na temeni, část jich sčeš hladce dozadu a svaž vysoko na týlu do gumičky. Přední vlasy srovnej do načechrané ofiny a delší prameny nechej rozpustile rámovat obličej. Protože účes působí uhlazeně a možná až stroze, doplň ho výrazným líčením. Zaměř se hlavně na oči!
Asymetrie frčí a ví to i Natalie Portman. Předvádí, že i s jemnými vlasy jde udělat dojem. Vlasy si umyj, natoč na velké natáčky a nechej proschnout. Pak je uhlaď pomocí vosku nebo gelu na jednu stranu a nechej prameny splývat dopředu na hrudník. Pokud nemáš zrovna bujnou a hustou kštici, bude takhle na jedné straně působit mnohem objemněji.
Ďábelsky svůdná je Nicole Scherzinger
se svým rafinovaným účesem. Chce to jen trochu cviku s hřebenem. Nejdřív od vlasů odděl hustou ofinu a sčeš ji do čela. Pokud nemáš ofinu, sčeš si vlasy do patky a zasponkuj je nad uchem, ať ti nepřekáží v dalším postupu. Na temeni rozděl vlasy přesně uprostřed a sčeš je do stran. Vezmi svrchní pramen na jedné straně, několikrát ho zakruť a u hlavy zagumičkuj nebo zasponkuj. Vznikne ti jakýsi drdůlek. Stejně postupuj na druhé straně, ohlídej si, ať vypadají oba stejně. Zadní splývavé vlasy rozčeš a uhlaď. Sexy ďáblice je tu.
Ani přísně stažené vlasy nemusejí působit nudně. Stáhni stejně jako Eva Longoria vlasy na týlu do banánku. Ofinu zvedni vzhůru a pinetkami přidělej jemně nadzvednutou. Vlasy přelakuj, aby držely v rockovém looku.
Joss Stone si také oblíbila drdol. Sčeš vlasy na jednu stranu tak, abys měla pěšinku hodně nízko nad jedním uchem. Vzadu smotej vlasy do drdolu, ale ofinu a část horních vlasů nechej volnou. Pomocí vosku nebo gelu je potom prsty vytvaruj do patky a sčeš přes hlavu. Nakonec účes přelakuj, aby ti vydržel.

Zdroj:.www.krasna.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PoPčA_"_ PoPčA_"_ | Web | 13. května 2011 v 18:15 | Reagovat

Díky taky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama